Lista produktów wg marki Korg

Korg

Korg GA-2

49,00 zł

Korg GA-2 tuner do gitary i basu

GA-2 umożliwia wybór trybu gitarowego lub trybu basowego, co zapewnia łatwą obsługę przy automatycznej detekcji tonów. Tryb gitarowy obsługuje 7-strunowe gitary (7B do 1E). Tryb basowy obsługuje 6-strunowe basy (Low-B, Hi-C). Wbudowany mikrofon wysokiej czułości umożliwia łatwe i dokładne strojenie gitar akustycznych.

Tryb Quinta Flat Tuning obsługuje obniżone strojenie używane w stylach heavy metalu. GA-2 daje pięć etapów spłaszczania strojów, rozciągających się do pięciu półtonów poniżej standardu skoku, a także wsparcie nawet gitar o bardzo długiej skali, które są pięć razy dłuższe niż zwykłe gitary.

Oprócz strojenia wizualnego za pomocą miernika, można również dostroić się przez ucho, korzystając z trybu Wyjście dźwięku, który emituje sygnał odniesienia, do którego można dostroić każdy strój gitary lub basu.

  Korg

  Korg XE20SP pianino cyfrowe

  3 849,00 zł

  Korg XE20SP pianino cyfrowe z akompaniamentem

  Korg XE20 to nowość wśród pianin cyfrowych z 88-klawiszową klawiaturą. Posiada między innymi dwa pełne brzmienia fortepianów koncertowych: German Piano i Italian Piano oraz w pełni automatyczny akompaniament. Brzmienie German Piano doceniane za wszechstronność i wyjątkową ekspresję pochodzi od jednego z najbardziej znanych producentów fortepianów na świecie. Charakteryzuje się odważną tonalnością i genialnym wysokim rejestrem oraz dopracowanym niskim tonem. Drugim sławnym brzmienie fortepianu jest Italian Piano - również znany ze swoich bogatych rezonansów i adekwatnej czułości do stylu gry pianisty.

   Korg

   KORG PA1000 professional arranger

   8 799,00 zł

   Korg PA-1000 keyboard, profesjonalny aranżer

   KORG PA1000 oferuje wiele nowych brzmień, z których część wykorzystuje system Defined Nuance Control zapewniający bardzo realistyczne brzmienia. Instrument wyposażony jest w ogromną kolekcję zaktualizowanych styli obejmujących gatunki muzyczne z całego świata. W połączeniu z funkcjonalnością instrumentu, intuicyjnym interfejsem oraz bogatym i pełnym brzmieniem otrzymujesz aranżer, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników.

    Korg

    Korg Krome EX 61

    4 099,00 zł 3 999,00 zł

    Korg Krome EX-61 workstation

    Bestsellerowy KROME doczekał się następcy, który został dostosowany do współczesnych wymagań muzyków. Nowa obudowa zrobiona ze szczotkowanego aluminium kryje większą pamięć w porównaniu do poprzednika, a co za tym idzie dużo większą ilość brzmień (896 Programów i 512 Combi). Do 48 wzrosła ilość Drum Kit (2,500 sampli). KROME EX wyposażony jest w brzmienia fortepianów akustycznych stworzonych specjalnie dla tego modelu pod nadzorem Seigen Ono - autorytetu w zakresie nagrań DSD i masteringu. Nie pominięto także pianin elektrycznych, które w nowym KROME EX mają aż osiem warstw. Wielką wagę przywiązano do brzmień EDM, brzmień które wykorzystywane są w obecnie najszybciej rozwijającym się gatunku muzyki. KROME EX posiada także ponad 600 presetów Drum Track zaimportowanych wprost z KRONOS-a.

    • -100,00 zł
    Korg

    Korg MA-2 BKRD

    69,00 zł

    KORG MA-2 BKRD metronom

    Oprócz podstawowych funkcji, takich jak szeroki zakres tempa, dużej liczby bitów i zapisanych rytmów, zapewnia także przyjazne dla użytkownika funkcje. Odnajdziesz ulepszony wyświetlacz, głośny, wyraźny dźwięk i dodatkowe funkcje, takie jak nowo wprowadzony tryb TIMER. Możesz wybrać jedną z trzech metod ustawienia tempa, także połączyć metrum z zakresu od 0 do 9 uderzeń z ośmioma rodzajami rytmu, wspierając wiele rodzajów ćwiczeń muzycznych.

     Korg

     Korg MA-2 BLBK

     69,00 zł

     KORG MA-2 BLBK metronom

     Oprócz podstawowych funkcji, takich jak szeroki zakres tempa, dużej liczby bitów i zapisanych rytmów, zapewnia także przyjazne dla użytkownika funkcje. Odnajdziesz ulepszony wyświetlacz, głośny, wyraźny dźwięk i dodatkowe funkcje, takie jak nowo wprowadzony tryb TIMER. Możesz wybrać jedną z trzech metod ustawienia tempa, także połączyć metrum z zakresu od 0 do 9 uderzeń z ośmioma rodzajami rytmu, wspierając wiele rodzajów ćwiczeń muzycznych.

      Korg

      Korg CA-2

      63,00 zł

      KORG CA2 tuner chromatyczny

      CA-2 to tuner chromatyczny typu kieszonkowego, łatwy do przenoszenia. Zaokrąglony korpus jest wygodny w trzymaniu w dłoni, a teraz ma jeszcze bardziej stylowy wygląd podkreślający komorę baterii. Wykorzystuje nowy mechanizm, który umożliwia wymianę baterii przesuwając całą obudowę, dzięki czemu nie ma ryzyka utraty pokrywy komory baterii.

       Korg

       Korg Slimpitch CM

       109,00 zł

       KORG SLIMPITCH tuner chromatyczny orkiestrowy

       SLIMPITCH, to nowy kompaktowy tuner dedykowany dla orkiestry dętej i orkiestrowych wykonawców. Oferuje wysokiej jasności kolorowy wyświetlacz LCD z wysokim kontrastem zapewniający doskonałą widoczność, a jego obudowa jest bardziej kompaktowa niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki wbudowanemu magnesowi można umieścić go tuż pod statywem nutowym w taki sposób, że będzie bardzo widoczny, ale nie będzie przeszkadzał w przekładaniu kart z nutami.

       W zestawie znajduje się dedykowany, kompaktowy mikrofon i ochronny pokrowiec, który może być również wykorzystany jako podstawka i zapewnia bezpieczne przechowywanie. Tuner oferuje funkcje Power Off, przedłużającą życie baterii i Backup, do zapisywania własnych ustawień.

        Korg

        KORG RK-100 S-2 BK

        2 999,00 zł

        Korg RK-100S2 BK

        Powraca w nowej, drugiej odsłonie! Ten syntezator naramienny stał się hitem nie tylko ze względu na potężne możliwości brzmieniowe, ale także na unikalną ergonomię i oszałamiający wygląd. Piękna drewniana obudowa – RK-100S zyskał teraz nową jakość i wykończenie. Nowy RK-100S 2 posiada także wiele nowych brzmień! 37 klawiszy, 2 kontrolery ribbon, arpeggiator, możliwość długiej pracy na baterii i vokoder to tylko niektóre z ważnych cech instrumentu.

         Korg

         KORG i3 MS stacja robocza, syntezator

         2 499,00 zł

         KORG i3 MS workstation

         Stacja robocza KORG i3 pozwala na tworzenie własnych produkcji muzycznych. Grupowanie dźwięków, beatów za pomocą funkcji Sound Set i Style Performance Set uwolni twoją kreatywność. Sekwencer nagrywa, zapisuje i odtwarza zarówno pliki MIDI, jak i audio – możesz ich użyć jednocześnie. Niezależny, prosty w obsłudze i przyjemny w graniu, i3 to idealny instrument dla początkującego i ambitnego muzyka. Instrument posiada również opcję zasilania bateryjnego, dzięki temu zabierzesz instrument w dowolne miejsce.

          Korg

          KORG microARRANGER

          1 899,00 zł

          KORG microARRANGER - profesjonalny keyboard - aranżer z głośnikami i czytnikiem kart SD

          Kompaktowy i kompletny MicroARRANGER z 61-klawiszową mini-klawiaturą zapewnia komfort gry, przy małych gabarytach. Stereofoniczny system głośników został bardzo zgrabnie umieszczony w małej obudowie. Małej, ponieważ całkowita długość instrumentu to zaledwie 87 cm, a waga nie przekracza 5 kg. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego wyposażenia, microARRANGER jest samowystarczalny, byś mógł cieszyć się profesjonalnym tworzeniem muzyki.

           

          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          KORG PA3X 76

          14 199,00 zł

          KORG PA3X 76 - profesjonalny keyboard - aranżer

          Korg ma w swojej ofercie nowy flagowy produkt - Pa3X, najbardziej realistyczny i rozbudowany, a zarazem najprostszy w obsłudze kompletny aranżer jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Od wielu lat, Seria Pa jest najbardziej szanowaną i podziwianą serią stacji roboczych przeznaczoną do aranżacji. Po raz kolejny Korg podwyższył standard doskonałości, oferując nowe, bogatsze i bardziej realistyczne brzmienia, tworząc niesamowite nowe funkcje i oferując świeży, elegancki - design.

          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          KORG PA600 professional keyboard

          4 099,00 zł

          KORG PA600 profesjonalny keyboard - aranżer

          PA600 to najnowszy instrument serii PA, uznanej na świecie i najlepiej sprzedającej się serii aranżerów. PA600 to nowa jakość na rynku. Kompaktowy, wyposażony w najnowsze technologie, aktualne brzmienia i style PA600 oferowany jest w bardzo przystępnej cenie! Opcjonalnie istnieje możliwość rozszerzania instrumentu o nowe brzmienia i style (rozszerzenia sprzedawane osobno).

          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          Korg PA 300

          2 799,00 zł

          Korg PA 300

          PA300 to kompaktowy instrument o potężnych możliwościach i „świeżych”, aktualnych brzmieniach i stylach, w dobrej cenie. Używając wbudowanych akompaniamentów możesz zabrzmieć jak profesjonalny zespół, a nawet tworzyć własną muzykę. PA300 to niezwykły instrument. Dzięki niemu ludzie w każdym wieku mogą tworzyć i wykonywać muzykę!

          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          Korg Kross 2 61 MB

          2 799,00 zł

          Korg Kross 2 61 MB

          KROSS 2, to długo oczekiwany następca KROSS-a. Posiada więcej funkcji, więcej brzmień i jeszcze więcej możliwości. Jest to mobilny syntezator/stacja robocza, z którą zrobisz naprawdę wszystko! KROSS 2, to nadal ultra lekki, kompaktowy i zdolny do pracy przy zasilaniu bateriami instrument, w którym znacząco poprawiono jakość i różnorodność brzmień oraz funkcjonalność. Oprócz łącznie ponad tysiąca zaprogramowanych brzmień, rozszerzono pamięć PCM. Nowością jest również sampler, który umożliwia wysokiej jakości próbkowanie oraz interfejs USB audio / MIDI. Nowe kolory są teraz bardziej stylowe, a interfejs użytkownika umożliwia intuicyjną obsługę nawet początkującym graczom.

          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          Korg MA-2 EV

          60,00 zł

          KORG MA-2 EV metronom cyfrowy POKEMON EEVVEE

          Pokémony mogą dołączyć do twojej muzycznej misji, nie przegap tej muzycznej podróży.

          Udoskonalony kompaktowy elektroniczny MA-2 prezentując solidne funkcje metronomu stanie się nieodzowną częścią Twoich codziennych ćwiczeń. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak szeroki zakres tempa, dużej liczby bitów i zapisanych rytmów, zapewnia także przyjazne dla użytkownika funkcje. Odnajdziesz  ulepszony wyświetlacz, głośny, wyraźny dźwięk i dodatkowe funkcje, takie jak nowo wprowadzony tryb TIMER. Możesz wybrać jedną z trzech metod ustawienia tempa, także połączyć metrum z zakresu od 0 do 9 uderzeń z ośmioma rodzajami rytmu, wspierając wiele rodzajów ćwiczeń muzycznych.

          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          Korg MA-2 PK

          60,00 zł

          KORG MA-2 PK metronom cyfrowy POKEMON PIKACHU

          Pokémony mogą dołączyć do twojej muzycznej misji, nie przegap tej muzycznej podróży.

          Udoskonalony kompaktowy elektroniczny MA-2 prezentując solidne funkcje metronomu stanie się nieodzowną częścią Twoich codziennych ćwiczeń. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak szeroki zakres tempa, dużej liczby bitów i zapisanych rytmów, zapewnia także przyjazne dla użytkownika funkcje. Odnajdziesz  ulepszony wyświetlacz, głośny, wyraźny dźwięk i dodatkowe funkcje, takie jak nowo wprowadzony tryb TIMER. Możesz wybrać jedną z trzech metod ustawienia tempa, także połączyć metrum z zakresu od 0 do 9 uderzeń z ośmioma rodzajami rytmu, wspierając wiele rodzajów ćwiczeń muzycznych.

          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          Korg Slimpitch CM-RW

          109,00 zł

          KORG SLIMPITCH tuner chromatyczny orkiestrowy

          SLIMPITCH, to nowy kompaktowy tuner dedykowany dla orkiestry dętej i orkiestrowych wykonawców. Oferuje wysokiej jasności kolorowy wyświetlacz LCD z wysokim kontrastem zapewniający doskonałą widoczność, a jego obudowa jest bardziej kompaktowa niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki wbudowanemu magnesowi można umieścić go tuż pod statywem nutowym w taki sposób, że będzie bardzo widoczny, ale nie będzie przeszkadzał w przekładaniu kart z nutami.

          W zestawie znajduje się dedykowany, kompaktowy mikrofon i ochronny pokrowiec, który może być również wykorzystany jako podstawka i zapewnia bezpieczne przechowywanie. Tuner oferuje funkcje Power Off, przedłużającą życie baterii i Backup, do zapisywania własnych ustawień.

          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          Korg AW-LT100V

          129,00 zł

          KORG AW-LT100V tuner do skrzypiec i wiolonczeli

          Klip-tuner z kolorowym wyświetlaczem LCD i bardzo długą pracą na jednej baterii (100 godzin ciągłej pracy). Nowa linia tunerów orkiestrowych zapewnia wygodne i precyzyjne strojenie. AW-LT100V pasuje idealnie skrzypiec i wiolonczel. Korpus jest lekki, a trójkątne przełączniki pozwalają na intuicyjną obsługę. Tuner wyposażono w optymalny rodzaj klipu i dedykowany tryb strojenia, zapewniający najlepsze możliwe opcje dla instrumentu orkiestrowego.

          • Długa żywotność baterii – jedna bateria AAA wystarczy na 100 godzin ciągłej pracy;
          • Lekki pomimo użycia baterii AAA;
          • Jasny, kolorowy wyświetlacz LCD oferujący doskonałą czytelność;
          • Przełączane dwa tryby pomiaru (szybki, wolny);
          • Funkcje kalibracji, automatycznego wyłączania i zapamiętywania ostatnich ustawień
          • Zapytaj o dostępność
          Korg

          Korg Kross 2 61 RM

          3 199,00 zł

          Korg Kross 2 61 RM

          KROSS 2, to długo oczekiwany następca KROSS-a. Posiada więcej funkcji, więcej brzmień i jeszcze więcej możliwości. Jest to mobilny syntezator/stacja robocza, z którą zrobisz naprawdę wszystko! KROSS 2, to nadal ultra lekki, kompaktowy i zdolny do pracy przy zasilaniu bateriami instrument, w którym znacząco poprawiono jakość i różnorodność brzmień oraz funkcjonalność. Oprócz łącznie ponad tysiąca zaprogramowanych brzmień, rozszerzono pamięć PCM. Nowością jest również sampler, który umożliwia wysokiej jakości próbkowanie oraz interfejs USB audio / MIDI. Nowe kolory są teraz bardziej stylowe, a interfejs użytkownika umożliwia intuicyjną obsługę nawet początkującym graczom.

          • Zapytaj o dostępność