Lista produktów wg marki Richwood

Richwood

Richwood RG-17-CE gitara elektroakustyczna

1 349,00 zł

Richwood RG-17-CE gitara elektroakustyczna

model koncertowy z wycięciem cutaway, kolor naturalny, korektor Fishman i tuner gitarowy. Richwood RG17CE to gitara elektro akustyczna „wielkiego koncertu” z litym świerkowym topem i elektroniką Fishman. Połączenie świerkowego topu ze średniej wielkości mahoniowym korpusem z wycięciem sprawia, że ​​jest to instrument wszechstronny, zarówno pod względem grywalności, jak i brzmienia.

  Richwood

  Richwood HSD-35-MRD Heritage gitara akustyczna

  1 138,00 zł

  Richwood HSD-35-MRD Heritage gitara akustyczna

  Richwood Heritage Series HSD-35-MBK to gitara akustyczna, którą charakteryzuje doskonałe, ciepłe brzmienie oraz niezwykły design. Gitara została wyposażona w struny D'Addario EXP-16, a także chromowane klucze o otwartej konstrukcji. Model HSD-35-MRD jest idealnym wyborem dla osób poszukujących instrumentu o przyciągającym wzrok wyglądzie, świetnej jakości oraz przystępnej cenie. 

  • Nowe
  Richwood

  Richwood RA-12 gitara akustyczna NAT

  649,00 zł

  Richwood RA-12 gitara akustyczna

  Model RA-12 to idealne wejście w świat gitar akustycznych. Kształt korpusu RA-12 jest mniejszy niż RD-12, dzięki czemu instrument brzmi nieco delikatniej i jest bardziej ergonomiczny. RA-12 oferuje dobrą jakość i ładne brzmienie porównywalne do brzmienia droższych gitar.

  • Nowe
  • Zapytaj o dostępność